Prices

Flexible & Affordable Pricing Plans

Choose a plan that fits your schedule and budget. Tailored to help every student succeed!

Pay-As-You-Go

Flexible sessions with no long-term commitment.

£25/hour

Monthly Package

Best value for consistent learning.

£200/month for 10 sessions

Group Lessons

Learn with friends for an affordable rate.

£15/hour per student (min 3 students)